Balkon Koruma Filesi

Online Katalog

İletişim Bilgileri

  • sehit ayhan babadağ caddesi no:12/B Akdere/mamak/Ankara ŞEHİT AYHAN BABADAĞ CADDESİ NO : 12/B AKDERE / MAMAK / ANKARA
  • 05542004443+905542004443
    +905542004443

Balkon Koruma Filesi

Balkon koruma filesi, evlerimizdeki balkonları dış etmenlerden korumak için ve özellikle çocukların, evcil hayvanların güvenliği için kullanılan özel bir filtredir. Koruma filesi sayesinde, balkonlar daha rahat ve yaşanılabilir bir hale gelmektedir. Bu nedenle herhangi bir düşme veya sarkmaya karşı koruma sağlamaktadır. Balkon koruma fileleri, sık bir şekilde dokunduğu için deforme olmamakta ve uzun ömürlü bir koruma sağlamaktadır. Güvenlik ağı sistemlerinin içerisinde yer alan balkon koruma filelerini http://www.fentekgrup.com/ adresimizden temin edebilir ve firmamızdan balkon koruma fileleri hakkında güvenilir bir kullanım için bilgi alabilirsiniz.

Balkon Koruma Filesi Çeşitleri

Balkonlarda güvenliği artırmak için en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında balkon koruma filesi gelmektedir. Balkon file çeşitleri, çeşitli oran ve büyüklükte olup her türlü problemlerin önüne geçerek sizlere kaliteli bir yaşam alanı yaratmaktadır.Balkon koruma fileleri, 2,5, 5 ve 10 metre olacak şekilde farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Balkon koruma fileleri, genellikle amacına uygun bir şekilde sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Fileler, çeşitlilik bakımından hem dış hem de iç mekânlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Balkon filesi çeşitleri, balkonlara uygulanabildiği gibi merdivenlere veya ev içerisindeki tehlikeli bölmelere koruma amaçlı kullanılmaktadır. ‘Kuş filesi' olarak ta bilinen balkon koruma filesi, beyaz renklidir. Filenin köşeleri ise el ile bozulmaya neden olabilecek herhangi bir probleme karşı, köşe kısımları düğümlü olarak üretilmektedir. Balkon koruma filesi,  2 cm olarak üretilmektedir.

Balkon Koruma Filesi Seçerken Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Güvenliğiniz için üretilen balkon koruma filelerini seçerken, birazdan bahsedeceğimiz özellikleri göz önüne gerekmektedir. Bu özellikleri sıralayacak olursak öncelikle balkon koruma filelerinin kalitesine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde bu durum, tehlikenin boyutlarını arttırmaktadır. Bu nedenle file kalitesinde firmamızın yılları aşkın tecrübesi ile sizlere dayanıklı iplerin kullanımından oluşan kaliteli ürünler sunmaktayız.

Balkon Koruma Filesinin Montajı Nasıl Yapılır?

Montaj işlemleri, balkon tavanları 0.50 cm aralığında olmak üzere matkapla delinmektedir. Daha sonra 7 veya 14 adet kadar kapalı veya açık kancalı dübeller kullanılmaktadır. Balkon koruma filesi,tavana açık veya kapalı dübeller kullanılarak takılmaktadır. Takılan balkon koruma filesini, dübele geçirmek sureti ile korkuluğa sarkıtma işlemi yapılmaktadır. Son olarakta file, korkuluğa bağlanmaktadır. Fileler, firmamız tarafından istenilen ölçülerde hazırlanabilmektedir. Balkon koruma fileleri, üretim aşamasından sonra dayanıklılık testlerine tabi tutularak sizlere teslim edilmektedir.

Balkon Koruma Filesinin Genel Özellikleri

-Gölgelik, Kuş Ağı adı ile de bilinen balkon koruma fileleri, yüksek katlı binalarda ideal bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

- Koruma fileleri, 4 cm. 7cm. ve 10 cm kare şeklindeki göz aralığında üretilmektedir.

-Koruma fileleri, yüksekten düşme ve yaralanmalara karşı emniyet görevi sağlamaktadır.

- Sağlam ve dayanıklı iplerden üretilen balkon koruma filesi, bağlantı ekipmanlarının kaliteli çelikten üretilmesi bakımından korunaklıdır.

-Her türlü hava şartlarına (Yağmur- Güneş- Sıcak ve Soğuk hava şartları) karşı koruma sağlar.

- Çocukların veya evcil hayvanların düşebileceği yüksek ve açık alanlara kurulum yapılabilmektedir.

Balkon Koruma Filelerinin Kullanım Alanları

Güvenliğiniz için kaliteden ödün vermeyerek firmamızca üretilen balkon koruma fileleri, bir çok alanda kullanılabilmektedir. Bu alanların başında evler, kolejler, okullar, özel siteler gelmektedir. Onun dışında köpek koruma file ağı, çocuk koruma file ağı, kedi koruma file ağı ve düşme koruma file ağı olarak ta kullanılmaktadır. Balkon koruma file ayarlarının aralık kısımları, istenilen ebata göre ayarlanabildiği gibi tüm evcil hayvanları koruma amaçlı da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra balkon koruma filesi, teras ve balkon korkuluklarına da uygulanabilmektedir. Siz de bireysel ya da kurumsal tüm balkon koruma filesi ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.