Balkon Kedi Filesi

Online Katalog

İletişim Bilgileri

  • sehit ayhan babadağ caddesi no:12/B Akdere/mamak/Ankara ŞEHİT AYHAN BABADAĞ CADDESİ NO : 12/B AKDERE / MAMAK / ANKARA
  • 05542004443+905542004443
    +905542004443

Balkon Kedi Filesi

Balkon Kedi Filesi Neden İhtiyaç Duyarız?

Evimizi paylaştığımız evcil hayvanlarımız, ailemizin bir ferdi haline gelir. Kendilerini güvende ve mutlu hissedebilmeleri için elimizden geldiğince çaba gösteririz. Uyudukları yerleri özenle seçer, evin en güzel odasını onlar için ayırır, en kaliteli mamaları onlar için seçeriz. Çocuklarımıza gösterdiğimiz dikkati onlara da göstermemiz gereklidir. Bizim için bu kadar önemli olan dostlarımızın emniyetini korumak amacıyla pencerelerde, balkonlarda güvenlik önlemleri almamız gerekir.  Balkon kedi filesi  dostlarımızın camdan düşmesini, balkondan atlamasını önleyen, her evcil hayvan sahibi bireyin edinmesi gereken önemli bir üründür. Çünkü her kedi kazayla düşebilir veya oyun amaçlı camdan atlamaya yeltenir. Daha önce kedinizin böyle bir eğiliminin olmamış olması ilerleyen süreçte hiç olmayacağı anlamına gelmez. Kuş, kelebek gibi hareket eden, uçan canlıların peşine takılan kedilerin sağlık problemleri yaşama ihtimali çok yüksektir. Bu durumdan oldukça zarar gören birçok evcil hayvan örneği bulunmaktadır.  Bunun önüne geçebilmek içinse en kolay ve emniyetli yöntem balkon kedi filesi taktırmaktır.

Sadece yüksek katlarda oturan evcil hayvan sahiplerinin değil, zemin katta yaşayan evcil hayvan sahiplerinin de emniyet filesine sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü düşmenin etkisiyle herhangi bir sağlık sorunu yaşamasalar bile evcil hayvanlarınız kaybolabilir, araba çarpabilir ya da diğer canlılar tarafından zarara uğrayabilir. Balkon kedi filesi ile yaşanabilecek olumsuz durumlar için önlem alabilirsiniz.  PVC pencerelerde sineklik olması yeterli bir önlem değildir. Sahiplerin de buna çok güvenilmesi önerilmez. Çünkü sineklik itildiği zaman kolayca açılabilir, yırtılabilir veya yerinden çıkabilir. En kesin sonuç sinekliğin üzerine bir de file geçilerek elde edilmektedir.

Balkon Kedi Filesi Üretiminde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firma olarak okul, alışveriş merkezi, inşaat, bina güvenlik filelerinin yanı sıra balkon kedi filesi de üretmekte ve hizmetini sunmaktayız.  Can dostlarınızın hayatını önemsediğimiz için firmamız en güvenilir ağ sistemini üretmektedir. Balkon kedi filesi yapımında uygun fiyata kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Balkon kedi filesi montajı da ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu açıdan da müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Kendiniz evde file veya tel yapmakla vakit kaybetmek yerine çok uygun fiyatla ve kolaylıkla bu filelere sahip olabilirsiniz. Kullandığımız ürünler yüksek kaliteli malzemelerden oluşmaktadır.

Çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte ve siparişleri de aynı özenle takip ederek üretime geçmekteyiz. Her bir personelimiz çalışma, üretim süresine sadık kalarak siparişinizin en kısa sürede ulaşmasını sağlar. Evcil hayvanlarınızın, ailenizin güvenliğini aksatmamaya dikkat ederek güvenle balkon keyfi yapmak için sizlerde firmamız aracılığıyla bu ürünü tedarik edebilirsiniz.

Pencerenizin, balkonunuzun ölçüsüne göre üretim yapmaktayız. Sürgülü veya katlanır camlara  uygun file üretimimiz de mevcuttur. Siparişe göre balkonlarda açılır, kapanır balkon kedi filesi seçeneği de mevcuttur. Cam temizliğini de sürdürmek isteyen müşterilerimiz için de özel file üretimi sağlamaktayız. Sadece balkon veya cam için değil terasa uygun file üretimi de yapmaktayız. Balkon kenarları, pencere kenarlar zarar görmeden kullanabileceğiniz bu fileleri taşındığınız zaman da kolayca çıkarıp tekrar monte edebilirsiniz. Sizler de evci hayvanlarınızın evin her bölümünde güvenle dolaşmasını istiyor ve bu sebeple balkon kedi filesi araştırması yapıyorsanız firmamız iletişim kanalları üzerinden bize ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.